Regulamin

1/ Do serwisu można (i należy) dodawać strony umożliwiajace zarabianie w internecie (programy partnerskie, buxy, surfy, itd) oraz reflinki do tych stron. Wpisy akceptowane sa natychmiast.
2/ Wpisy stron o innej tematyce zostaną usunięte. Administrator zastrzega sobie jednak prawo do pozostawienia niektórych wpisów (w drodze wyjątku).
3/ Z całą pewnością nie będą przyjęte wpisy dotyczace stron o tematyce sprzecznej z obowiązującym prawem (pornografia, hazard, narkotyki , faszyzm, itd).
4/ Z serwisu będziemy usuwać wpisy, które:
- posiadają opisy wulgarne, niechlujne, z jaskrawymi błędami językowymi;
- posiadają banery powodujące obniżenie estetyki naszego serwisu;
- posiadają opis w języku innym niż język polski;
5/ O pozycji wpisu na liście rankingowej decyduje w pierwszej kolejności ilość zgromadzonych punktów w rubryce "punkty". W kolejności drugiej ilość zgromadzonych punktów w rubryce "kliki".
6/ Wpisy, które przez okres 60 dni od dodania będą posiadały 0 (zero) punktów w rubryce "punkty" zostaną usunięte.
7/ Punkty Użytkownik może zdobywać zgodnie z zasadami znajdującymi się na stronie głównej.
8/ Liczby w rubryce "kliki" informują o tym, ile razy internauci korzystali z zamieszczonego wpisu (ilość kliknięć w baner lub link przekierowujący). Kliknięcia z tego samego adresu IP - niezależnie od ilości kliknięć w ciągu doby - zaliczone zostaną przez system tylko jeden raz.
9/ Adres email, który Użytkownik przekazuje Administratorowi podczas dokonywania wpisu, może służyć tylko i wyłącznie do kontaktu Administratora z Użytkownikiem w sprawach dotyczących niniejszego serwisu. Nie zostanie nigdy udostępniony ani odsprzedany osobom trzecim. Sens i istota tego zapisu Regulaminu nie zostanie zmieniona.
10/ Niniejszy Regulamin może być zmieniony w dowolny sposób i w dowolnym czasie przez Administratora. Użytkownik korzystając z naszego serwisu potwierdza, że jest tego świadom. Użytkownik zobowiązuje się do znajomości aktualnych zapisów Regulaminu.

Strona główna toplisty